UPRAVA VRTCA 

Ravnateljica vrtca: Martina Langus, dipl. vzgojiteljica

tel. 05 6403 588, 05 6418 513, GSM 041 338 848

e-pošta:  martina.langus@vrtecmavrica.si

Pomočnica ravnateljice: Maja Kodarin, dipl. vzgojiteljica

tel. Livade: 05 6418 513, Školjka: 05 6400 318

e-pošta:  maja.kodarin@vrtecmavrica.si

Tajništvo, obračun oskrbnin in javna naročila: Irena Fabijanec

tel. 05 6418 513

e-pošta: irena.fabijanec@vrtecmavrica.si

Računovodstvo in obračun plač: Jožica Vatovec, Nika Grzentič

tel. 05 6403 587

e-pošta: jozica.vatovec@vrtecmavrica.si

nika.grzentic@vrtecmavrica.si

Svetovalna delavka: Ivona Hrvatin, uni. dipl. soc. del. , Alma Majdanac, uni. dipl. soc. del. 

tel.  05 6404 224

e-pošta:  ivona.hrvatin@vrtecmavrica.si

e-pošta:  alma.majdanac@vrtecmavrica.si

 

Organizator prehrane in zdravstveno-higienskega režima (ZHR): Svetlana Dobrila, dipl. san. inž.

tel. 05 6418 744

e-pošta:  svetlana.dobrila@vrtecmavrica.si

(Skupno 9.490 obiskov, današnjih obiskov 1)