VIZ VRTEC MAVRICA IZOLA
EPEI ASILO »MAVRICA« ISOLA
Ulica Osvobodilne fronte 15
6310 Izola
telefon:   05 6418 513
e-pošta:  vrtec.mavrica@guest.arnes.si
spl. stran: www.vrtecmavricaizola.si

Datum: 10. 8. 2023

STARŠI OTROK
VKLJUČENIH V NAŠ VRTEC

Zadeva:  NUJNO OBVESTILO

Spoštovani,

danes ob 13.45 smo s strani Ministrstva za vzgojo in izobraževanje prejeli okrožnico, vezano na 14. avgust 2023 – dela prost dan. V okrožnici navajajo, da so ta dan vrtci načeloma zaprti, lahko pa se – če je to potrebno – z občino dogovorijo o obliki oziroma načinu nudenja varstva otrok na ta dan.

Občina Izola je sprejela odločitev, da vrtci na dan 14. 8. 2023, nudijo varstvo otrokom IZKLJUČNO tistih staršev, ki bodo na ta dan v okoljih, ki so jih prizadele poplave, sodelovali v organiziranih aktivnostih (preko civilne zaščite) za odpravo posledic poplav.

Zato naprošamo starše, ki potrebujejo varstvo zaradi vzroka navedenega v prejšnjem odstavku, da nam najkasneje do jutri, 11. 8. 2023, do 9.00 ure, sporočijo informacijo o potrebi po varstvu.

Zahvaljujemo se za sodelovanje in lepo vas pozdravljamo.

                                                                                                          Ravnateljica vrtca
Martina Langus

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)