Spoštovani starši,

Vlada Republike Slovenije je v sredo, 30.12. 2020, v poznih večernih urah
zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Do 4. 1. 2021 je podaljšala trenutno veljavni odlok in sprejela novega, ki bo začel veljati 5. 1. 2021, po katerem bodo vrtci delovali v zmanjšanem obsegu in zagotavljali program za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način (kakor po sedaj veljavnem odloku).

V naslednjem tednu bo Vlada RS glede delovanja vzgojno-izobraževalnih zavodov in vračanja otrok v vrtce in šole na podlagi tedanje epidemiološke situacije sprejela nov odlok, o čemer vas bomo obvestili.

Želimo vam vesele praznike in upamo, da se kmalu vidimo v vrtcu!

Uprava vrtca

(Skupno 263 obiskov, današnjih obiskov 1)