Ponedeljek, 31.8. 2015 je zadnji šolski dan tekočega leta. Otroci iz enot Livade in Livade_2 se vračajo v svoje enote. Otroci iz enote Korte ostanejo v ponedeljek še v enoti Školjka (organizacijski razlogi).

Ker veliko otrok v novem šolskem letu  zamenja igralnico/enoto/strokovne delavce, smo v ponedeljek organizirali t. i. “spoznavni dan”.  Starši pripeljete otroke v zbirne sobe ali v njihove stare igralnice. Strokovne delavke jih bodo spremile v njihove nove igralnice in jim predstavile nove prostore in osebje. Za kosilo in počitek se bodo vrnili v svoje matične skupine.

V primeru manjšega števila prisotnih otrok bomo skupine smiselno združevali. Starši boste s seznami na vratih obveščeni, kje so vaši otroci.

Vsi delavci vrtca Mavrica Izola vam želimo uspešen začetek novega šolskega leta!

 

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)