Spoštovani starši!

Začasno zaprtje vrtca se še kar nadaljuje. Otroci so doma že več kot en mesec in vprašanje, koliko časa še bodo. Starši sporočate, da otroci pogrešajo vzgojitelje, vrtec, aktivnosti, druge otroke, prijatelje… Tudi vaši vzgojitelji pogrešajo otroke, dejavnosti, praznovanja…

Zato smo se odločili, da vam v veselem decembru pripravimo ustvarjalni kotiček na naši spletni strani, ki bo prinesel v vaše domove nekaj igrivosti in prazničnega vzdušja iz vrtca. Ta kotiček bo povezoval naše strokovne delavce z vašimi otroki in vam nudil nekaj idej in predlogov  za ustvarjanje in pripravo na praznike z vašimi najmlajšimi.

Posredovali vam bomo tudi ponudbe različnih izvajalcev, ki ponujajo brezplačne predstave za otroke ali predavanja za starše. Da vam olajšamo brskanje po spletu v iskanju različnih vsebin, vam bomo posredovali uporabne povezave z idejami za delo z otroki.

Upamo, da boste na tej strani našli zanimive aktivnosti, ki bodo popestrile vaše delo z otroki in preživljanje skupnega časa doma.

 Ostanite zdravi!

 Suzana Božič, ravnateljica vrtca

(Skupno 411 obiskov, današnjih obiskov 1)