Spoštovani starši,

Kot veste, veljajo še naprej poostreni ukrepi za zajezitev širjenja okužb s COVID-19. Glede na to, da je veliko delovnih organizacij zaprto in so delavci doma, v vrtcu nudimo le nujno varstvo za otroke staršev, ki to nujno potrebujejo in ne morejo zagotoviti varstva na drug način.

Nujno varstvo otrok se bo za otroke, ki so vključeni v vrtec Mavrica Izola, izvajalo v enotah Školjka in Livade.

Starši, ki izpolnjujejo pogoje za nujno varstvo, morajo vrtcu predložiti naslednji potrdili:

Do preklica ukrepov in vrnitve v normalno delovanje vrtca, o čem boste obveščeni v medijih in na naši spletni strani, vas prosimo, da zaradi naše organizacije dela vsak petek do 9. ure sporočite, ali boste potrebovali varstvo za svojega otroka v prihajajočem tednu.

Hvala za razumevanje in sodelovanje! Lep pozdrav!

Ravnateljica vrtca: Suzana Božič

(Skupno 417 obiskov, današnjih obiskov 1)