Obveščamo vas, da smo na seji komisije za sprejem otrok v vrtec v šolskem letu 2016/17, ki je bila 11. 5. 2016,  sprejeli vse otroke, ki imajo zakonski pogoj za sprejem (starost 11 mesecev). Objavljamo seznam sprejetih  in odklonjenih otrok. Starši bodo v naslednjem tednu dobili obvestila na naslov, ki so ga navedli v vlogi za sprejem. Po poteku pritožbenega roka bodo starši pozvani k podpisu Pogodbe o medsebojnih odnosih med starši in vrtcem in s tem se zaključi postopek sprejema otroka v vrtec.

Nekaterih otrok nismo uspeli vključiti v enoto, ki so jo starši v vlogi za vpis navedli kot želeno enoto. V primeru, da se sprosti mesto v želeni enoti, bomo starše obvestili o možnosti vključitve.

seznam sprejetih otrok-maj 2016

seznam odklonjenih otrok

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)